Kancelaria Radcy Prawnego Izabeli Tąkiel z Kostrzyna nad Odrą swoją ofertę skupioną na prawie cywilnym, kieruje obecnie także do potrzebujących wsparcia mieszkańców Boleszkowic. Znając Państwa potrzeby, jesteśmy w stanie skutecznie zająć się tym co związane z sądem, prawem, co sprawia Państwu problem i nie pozwala skupić się na normalnym życiu.

Nasz Prawnik pomoże skutecznie

Prawnik z naszej Kancelarii pomoże Państwu skutecznie zakończyć problemy prawne związane z chociażby z działalnością gospodarczą, decyzjami urzędowymi – administracyjnymi, czy związanymi z życiem rodzinnym. W przypadku tych ostatnich ze szczególną dbałością o dzieci, zabezpieczając ich dobro materialne i nie tylko.

Usługi prawne, porady prawne mieszkańcom Boleszkowic – z nami będzie łatwiej

Dzięki oferowanym przez naszych specjalistów – prawników usługom prawnym będzie Państwu zdecydowanie łatwiej przejść przez mniej lub bardziej skomplikowane sprawy sądowe, procedury urzędowe, czy inne opierające się na wykorzystaniu najnowszej wiedzy prawnej kwestie.

Mieszkańcy Boleszkowic w naszej Kancelarii mogą liczyć na pomoc dwutorową poprzez:

  1. Udzielanie profesjonalnych, wyczerpujących porad prawnych związanych z prawem cywilnym (w tym spadkowym), prawem administracyjnym oraz gospodarczym,
  2. Prowadzenie przed właściwymi sądami wszystkich instancji:

Nasi specjaliści zapewnią mieszkańcom Boleszkowic bezbolesne przejście przez zawiłości prawne związane ze sprawami cywilnymi, niezależnie od stopnia ich trudności, z poszanowaniem godności stron i należytą dbałością o szeroko pojęty interes naszych Klientów.

Jeśli tylko potrzebują Państwo naprawdę dobrego prawnika, który profesjonalnie zadba o wszystko, co związane z kwestiami przestrzegania/egzekwowania przepisów prawnych w życiu prywatnym lub w pracy, zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz podmioty gospodarcze z Boleszkowic i okolic.

Kancelaria Radcy Prawnego specjalnie dla Boleszkowic

Boleszkowice to wieś i siedziba gminy zlokalizowana w województwie pomorskim sąsiadująca z Kostrzynem nad Odrą. Pierwsze wzmianki o jej istnieniu źródła datują nawet na 1252 rok. Do 1972 roku Boleszkowice były miastem, stąd ciekawy średniowieczny miejski układ urbanistyczny zachował się w nich do dnia dzisiejszego.

W Boleszkowicach prężnie działa Gminny Ośrodek Kultury skupiający wokół siebie lokalną społeczność. Dobrze rozwinięta miejscowa infrastruktura i sprawiają, że mieszkańcy tej wsi dbają o jej rozwój i utrzymanie wyjątkowego miejskiego charakteru.
Dodatkową atrakcją jest tu okoliczna roślinność, sprzyjająca wypoczynkowi, w tym Rezerwat Przyrodniczy Cisy Boleszkowickie.

To dla Boleszkowic i lokalnej społeczności swoje pełne i profesjonalne usługi prawne proponuje dziś nasza Kancelaria Radcy Prawnego z sąsiedniego Kostrzyna nad Odrą