Rzetelna obsługa podmiotów gospodarczych wiąże się z doskonałą znajomością jednej z najbardziej zawiłych i złożonych gałęzi prawa, jaką jest prawo gospodarcze. Skomplikowane procedury już z samego założenia jak i prowadzenia działalności gospodarczej sprawiają, że pełne zrozumienie choćby części zagadnień dotyczących prawa gospodarczego jest wręcz niemożliwe dla laików lub osób nieinteresujących się tego typu sprawami gospodarczymi.

Dlatego właśnie kancelaria prawna Izabeli Tąkiel swój szczególny nacisk kładzie na zapewnienie wszelkiej prawnej pomocy i rzetelnym doradztwie na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej oraz kompleksowej obsłudze wszelkich pozostałych spraw gospodarczych.

Nasi prawnicy i radcy prawni na pewno pomogą !

Wiedza naszego zespołu, ugruntowana pozycja na rynku i wieloletnie doświadczenie pozwoliły zyskać naszej kancelarii szerokie grono klientów. Powierzone nam zadania i zdobyte doświadczenie w pełni zaspokoją oczekiwania naszych klientów w zakresie:

  • reprezentowania w postępowaniach procesowych przed sądami, urzędami lub innymi podmiotami gospodarczymi albo egzekucyjnymi,
  • sporządzania wszelkich umów związanych z obrotem i działalnością gospodarczą,
  • tworzenia analiz, opinii, regulaminów lub innych elementów związanych z prowadzeniem spraw gospodarczych,
  • zakładania, zamykania lub przekształcenia spółek lub innych podmiotów gospodarczych,
  • obsługi korespondencji dotyczącej spraw i problemów gospodarczych,
  • porad prawnych związanych z konkretnym elementem prawa gospodarczego lub spraw gospodarczych,
  • tworzenia strategii prawnych które mają założenie rozwiązywania Państwa problemów z zakresu prowadzenia wszelkiego typu spraw gospodarczych lub samej jej działalności.

Problemy spraw gospodarczych? Jesteśmy do Państwa dyspozycji

W zależności od Państwa potrzeb, proponujemy stałą lub doraźną obsługę spraw gospodarczych przy każdego typu aktywności ekonomicznej. Obsługujemy także roszczenia windykacyjne. Postępowanie sądowe zakończone egzekucją należności to dla nas usługa, której podejmujemy się stosunkowo często i stąd nasze bogate doświadczenie w obsłudze tego typu sprawy gospodarczej.

Nasza kancelaria weźmie też odpowiedzialność za uczestnictwo w negocjacjach handlowych lub mediacji związanej z roszczeniami finansowymi.

Szczycimy się także rozwiązywaniem problemów spraw gospodarczych wymagających zindywidualizowanego podejścia. Nasi prawnicy są współautorami rozwiązań wielu nietypowych a wręcz bezprecedensowych spraw.

Liczymy na współpracę z Państwa działalnością gospodarczą. Zapewniamy pełną obsługę i solidne, indywidualne podejście do każdej sprawy.